Talbachschenke - Das Dorf in der Stadt 

Základní informace

Příjezd: 14:00 - 20:00
Odjezd: 07:00 - 09:30
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
90 %

Talbachschenke se nachází pouze 2 minuty chůze odcentra Schladmingu a 1 km od lanovky na horu Planai a nabízí prostorné apartmány a horské chaty s balkonem a terasou. K velkému pozemku patří i malé soukromé jezírko vhodné k plavání.

Talbachschenke - Das Dorf in der Stadt poskytuje ubytování v pokojích se světlými dřevěnými podlahami a nábytkem, obývací částí s krbem a kabelovou TV s plochou obrazovkou, kuchyňským koutem s jídelní částí a koupelnou. Na požádání je možné zajistit každé ráno donášku čerstvého pečiva.

V hotelové restauraci se podávají pokrmy tradiční rakouské kuchyně, grilovaná jídla, vynikající vína a místní piva.

K dispozici je i lyžárna se sušákem na lyžařské boty. Parkování na místě je zdarma. Zastávka bezplatného skibusu je umístěna v dosahu 2 minut chůze.

Přímo před hotelem začínají běžkařské tratě, stezky pro horská kola i pěší túry. Vlakové nádraží ve Schladmingu je ve vzdálenosti 10 minut chůze.

V průběhu července a srpna při pobytu na 7 a více nocí obdrží hosté 1 výlet na raftu. V letních měsících je v ceně ubytování zahrnutá letní karta Schladming-Dachstein, která zajišťuje mnoho výhod a slev v regionu, včetně bezplatné jízdy lanovkami.

Poloha

Obrázek polohy hotelu na mapěon-line mapGEO:47.3896918052,13.6875224859

Hammerfeldweg 200, 8970 Schladming

Objednávkový formulář

Pokud chcete vidět volné pokoje, zadejte datum vašeho příjezdu a odjezdu a nabídka pokojů se sama aktualizuje.
Od: Do:

Pokoje

Typ pokoje
Osob
Pokojů
Cena za pobyt

Apartmán s 1 ložnicí
2
od 66 EUR
více informací

Popis

Tento apartmán zahrnuje 1 ložnici, malý kuchyňský kout s posezením a koupelnu. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 2 osoby. Maximální kapacita je 3 osoby (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Jídelna, Kabelové programy, Koupelna, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Pohovka, Posezení, Rádio, Rozkládací pohovka, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled, Zvuková izolace


Dvoupodlažní apartmán se 2 ložnicemi, balkonem a terasou
4
od 134 EUR
více informací

Popis

Tento dvoupodlažní apartmán zahrnuje 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, balkon a terasu. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 4 osoby. Maximální kapacita je 9 osob (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Balkon, Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Jídelna, Kabelové programy, Koupelna, Krb, Kuchyň, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Patio, Pohovka, Posezení, Rádio, Rozkládací pohovka, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled, Zvuková izolace


Dvoupodlažní apartmán se 3 ložnicemi
6
od EUR
více informací

Popis

Tento dvoupodlažní apartmán zahrnuje 3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 koupelny. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 6 osob. Maximální kapacita je 10 osob (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Balkon, Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Další koupelna, Další toaleta, Dřevěná/Parketová podlaha, Jídelna, Kabelové programy, Koupelna, Krb, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Patio, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Rádio, Rozkládací pohovka, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled, Zvuková izolace


Chata se 3 ložnicemi a terasou
6
od 184 EUR
více informací

Popis

Tato chata zahrnuje 3 ložnice a další místo na spaní, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu, 2 toalety a terasu. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 6 osob. Maximální kapacita je 10 osob (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Další toaleta, Dřevěná/Parketová podlaha, Jídelna, Kabelové programy, Koupelna, Krb, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Patio, Posezení, Psací stůl, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled, Zvuková izolace


Apartmán s 3 ložnicemi a balkonem
6
od 232 EUR
více informací

Popis

Tento apartmán zahrnuje 3 ložnice, infračervenou kabinu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu a 2 balkony. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 6 osob. Maximální kapacita je 8 osob (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Balkon, Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Jídelna, Kabelové programy, Koupelna, Krb, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Posezení, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled, Zvuková izolace


Exkluzivní chata B se 3 ložnicemi a terasou
6
od 232 EUR
více informací

Popis

Tato chata zahrnuje 3 ložnice, saunu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny a terasu. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 6 osob. Maximální kapacita je 8 osob (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Jídelna, Kabelové programy, Koupelna, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Posezení, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Zvuková izolace


Exkluzivní chata A se 3 ložnicemi a terasou
6
od 232 EUR
více informací

Popis

Tato chata zahrnuje 3 ložnice, saunu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny a terasu. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 6 osob. Maximální kapacita je 8 osob (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Jídelna, Kabelové programy, Koupelna, Krb, Kuchyňka, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Patio, Pohovka, Posezení, Rádio, Rozkládací pohovka, Rychlovarná konvice, Sauna, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled, Zvuková izolace


Exkluzivní chata B s 5 ložnicemi a balkonem a terasou
8
od 336 EUR
více informací

Popis

Tato chata zahrnuje 5 ložnic, balkon, terasu, kabelovou TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout. K dispozici je také sauna. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 8 osob. Maximální kapacita je 12 osob (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Balkon, Blu-ray přehrávač, Další koupelna, Další toaleta, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Gril, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Patio, Posezení, Psací stůl, Rádio, Rychlovarná konvice, Sauna, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled do zahrady, Výhled na hory, Výhled na město, Výhled na památku, Výhled na řeku, Zvuková izolace


Exkluzivní chata A s 5 ložnicemi a balkonem a terasou
8
od 336 EUR
více informací

Popis

Tato chata zahrnuje 5 ložnic, balkon, terasu, kabelovou TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout. K dispozici je také sauna. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 8 osob. Maximální kapacita je 12 osob (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Balkon, Další koupelna, Další toaleta, Dřevěná/Parketová podlaha, DVD přehrávač, Fén, Gril, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Patio, Posezení, Psací stůl, Rádio, Rychlovarná konvice, Sauna, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled do zahrady, Výhled na hory, Výhled na město, Výhled na památku, Výhled na řeku, Zvuková izolace

Vybavení a služby

 • Cyklistika
 • Domácí zvířata povolena
 • Gril
 • Internet
 • Lyžárna
 • Lyžování
 • Parkování zdarma
 • Parkoviště
 • Pěší turistika
 • Restaurace
 • Rodinné pokoje
 • Terasa
 • Topení
 • Wi-Fi
 • Wi-Fi zdarma
 • Zahrada

Všeobecné platební a storno podmínky

Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.

Příjezd a odjezd (odbavení)

příjezd (check-in):    14:00 - 20:00
odjezd (check-out):    07:00 - 09:30

Storno podmínky

Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 60 dní před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtována cena rezervace v plné výši.

DPH a městské/turistické poplatky

DPH ve výši 13 % je v ceně. Městská daň ve výši 1,50 € na osobu za noc není v ceně. Poplatek za služby ve výši 70 € za pobyt není v ceně.

Platební podmínky

Neplatí se žádná záloha.

Děti a možnost přistýlky

Děti jsou v hotelu vítány. Za dětské postýlky pro všechny děti do 2 let se neplatí. Za přistýlky pro všechny děti do 12 let se platí 18 EUR na noc. Za přistýlky pro všechny další starší děti nebo dospělé se platí 26 EUR na noc. Maximální počet přistýlek na pokoji je 2.

Domácí mazlíčci (zvířata)

Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Internet

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: