3 * hvězdičkové apartmány ve Schladming

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Schladming. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Schladming, kde najdeme města Gleiming, Maistatt, Ramsau am Dachstein, Mandling a Weißenbach.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Tratter StarStarStar

Foto: Apartment Tratter
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Tratter in Schladming features accommodation with free WiFi, 2.2 km from Planai West. The congress Schladming is within 300 metres of the apartment. This apartment features 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher.


2. Apartment Christine.3 StarStarStar

Foto: Apartment Christine.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Christine I se nachází na klidném místě v obci Rohrmoos-Untertal nad Schladmingem, 200 metrů od zastávky skibusu. Má kompletně vybavenou kuchyň a balkon s panoramatickým výhledem na pohoří Dachstein. Christine I Apartment.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi a balkonem
osob66 - 66 EUR za noc

3. Apartment Christine.1 StarStarStar

Foto: Apartment Christine.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartment Schladming-Rohrmoos I se nachází v klidném prostředí v obci Rohrmoos-Untertal nad městěm Schladming, jen 200 metrů od zastávky skibusu, a nabízí terasu s panoramatickým výhledem na pohoří Dachstein.

Pokoje

Apartmán se 3 ložnicemi a terasou
osob96 - 96 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: